حتما شمام در شروع یک رابطه با جنس مخالف، دچار احساساتی میشید که واسه تون جدید و از طرفی جذابه. ولی شک دارین که حسی که پیدا کردین جدی و ریشه دار بوده و یک عاشق تموم عیار شدین یا یک احساس گذرا و قسمتی، که فردا دیگر واسه تون اهمیتی نداره. با ما همراه باشین تا با نشونه های عاشق شدن آشنا شید. اون وقت خودتون می تونین قضاوت کنین که کجای کار هستین.

 

۱. ناخودآگاه درباره کارایی صحبت می کنین که می خواید در آینده کنار هم انجام بدین! عجیب نیس که درباره فلان کنسرت که سه ماه دیگر برگزار می شه صحبت کنین یا درباره سفری که می خواید تابستون پیشِ رو به شمال داشته باشین، چون اونم حتما تا اون موقع کنار شما هست و اینا رو باهم تجربه می کنین.

۲. وقتی می گین «دلم برات تنگ می شه»، به این خاطره که واقعا حتی بعد از یک روز دوری هم دل تون براش تنگ می شه. این جمله فقط محض دل خوشی نیس، احساسی حقیقیه که نشون می ده اون دیگر بخشی از زندگی شماس.

۳. مدت هاست که به روابط قبلی خود فکر نکردین. آخرش ممکنه شما قبلا رابطه عاشقانه ای رو تجربه کرده باشه، اما رابطه تون با اون به اندازه ای خوبه که نمی تونین و نمی خواهید خود رو مشغول گذشته کنین.

۴. چیزایی که معمولا از اونا بدتون می اومد، حالا دیگر خیلی بد به نظر نمی رسن، و چه بسا جالب هستن؛ البته اگه در کنار اون انجام شون بدین. از ترن هوایی می ترسیدید؟ اما دیگر نمی ترسید، البته به شرط اونکه دست در دست هم داشته باشین و به هم قول بدین که به جیغ ودادهای همدیگه نخندید.

۵. واسه اون و به خاطرش ازخودگذشتگی می کنین. نمی خواهید مسئولیت هاتون رو به خاطر اون کنار بذارین، اما اگه مریض باشه و از شما بخواد به جای رفتن به سینما از اون مراقبت کنین، با کمال میل این کار رو انجام میدید.

۶. وقتی روز سختی رو میگذرونین، فکر کردن بهش آرامش بخشه. در محل کار با مشکلاتی روبه رو شدین که حسابی اعصاب تون رو خرد کردن، اما فکر کردن بهش موجب آسودگی تون می شه.

نشونه های عاشق شدن؛ ۲۲ علامتی که نشون می ده دل باخته اید  آموزشی

آرامش

۷. وقتی کنار اون هستین احساس امنیت می کنین. توضیح این احساس سخته، اما واقعا بهترین چیز دنیاست! انگار که در کنار اون ممکن نیس هیچ اتفاق بدی بیفته.

نشونه های عاشق شدن؛ ۲۲ علامتی که نشون می ده دل باخته اید  آموزشی

۸. وقتی با اون هستین، خودتون هستین و نقش بازی نمی کنین. شاید قبلا سعی می کردین اونو تحت اثر بذارین، اما حالا از روبه رو شدن با اون درحالی که شلوار راحتی پنهون اید و پاچه هاش رو در جوراب تون فرو کردین، مشکلی ندارین. حتی ممکنه در آشپزخانه مشغول زمزمه ی یک ترانه ی معمولی یا حتی بی ارزش هم باشین، اما از اینکه اون شما رو در اینجور وضعیتی هم ببینه، ترسی ندارین.

۹. همیشه چیزایی جلوی چشم تون بین که میدونید اون دوست داره. چیزایی که تا پیش از این هر روز بی خیال نسبت به موضوع از کنارشون رد می شدید، یهو توجه تون رو به خود جلب می کنن؛ چون اون دوست شون داره.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   نشونه های دیابت؛ ۵ نشونه ای که زنگ خطر رو به صدا در میاره 

۱۰. اون اولین شخص زندگی شماس. وقتی اتفاق عالی یا خیلی بدی میفته، اون اولین کسیه که به سراغش می روید.

۱۱. نگران «دور شدن و رفتن» اون نیستین. کنار اون راحت گریه می کنین و عکسای خجالت آور زمان کودکی تون رو که قسم خورده بودین هیچکی نبیند، بهش نشون میدید؛ چون مطمئن هستین اون شما رو قضاوت نمی کنه و کنارتون می مونه.

نشونه های عاشق شدن؛ ۲۲ علامتی که نشون می ده دل باخته اید  آموزشی

۱۲. وقتی اون هست، کارای کوچیکی مثل رفتن به مغازه جذاب می شن. اگه با آدم خاصی باشین، قدم زدن بین قفسهای خوراکی هم می تونه یک تجربه عاشقانه باشه.

۱۳. وقتی شما رو اذیت می کنه، بازم می خواید کنارش باشین.

۱۴. اگه خیلی سریع جواب پیام شما رو نده، نگران میشید. دیگر اون اضطرابِ «اونم من رو دوست داره یا نه؟!» وجود نداره، و شما آخرش می تونین با پیامای دیرهنگام اون کنار بیایید.

۱۵. وقتی ناراحته، شمام واقعا ناراحت هستین. شما درد اونو حس می کنین و اون درد شما رو.

نشونه های عاشق شدن؛ ۲۲ علامتی که نشون می ده دل باخته اید  آموزشی

۱۶. واقعا از تماشای عکسای زمان کودکی اون لذت می برین. حتی گوش دادن به داستانای طولانی و بی سروته اونو هم دوست دارین. فقط دوست دارین باهم باشین و درباره همه چیز باهم حرف بزنین.

۱۷. ترجیح میدید به جای بیرون رفتن، در خونه بمونین. شعار جدیدتون در زندگی اینه که «موندیم توی خونه، جایی نرفتیم» و هیچ مشکلی هم با این ندارین.

۱۸. می خواید همه چیزای موردعلاقه تون رو بهش نشون بدین. نه به این خاطر که می خواید با سعی به فرد موردعلاقه ی اون تبدیل شید، بلکه به این خاطر که دوست دارین اون شما رو بهتر از هر شخص دیگری بشناسه.

۱۹. وقتی با دوستان تون هستین، باید مراقب خودتون باشین تا همیشه درباره اون حرف نزنید. اگه می تونستید، صبح تا شب درباره اون صحبت می کردین، اما به خاطر احترام به دوستان تون و درنظر گرفتن شرایط و موقعیت، سعی می کنین اینجور کاری نکنین.

۲۰. دوست دارین اونو به همه معرفی کنین. واقعا می خواید همه بدونن که شما باهم هستین.

۲۱. چند وقت یک بار مچ خودتون رو در حال بالا و پایین کردن صفحه اینستاگرام اون می گیرین. تازه بهترین قسمت اینه که نمی ترسید تصادفا یکی از عکس هاش رو هم لایک کنین، چون دیگر از اون نقطه ای که فکر میکردین، شاید با اینجور کارایی اونو از خود دور کنین، عبور کردین.

۲۲. دوست دارین کارایی رو که قبلا انجام دادین، بار دیگر در کنار اون تجربه کنین. می خواید بار دیگر، در کنار اون سری به کندوان بزنین و غروب خورشید پشت خونه های صخره ای کندوان رو دست دردست هم تماشا کنین؛ اونم بدون اونکه به ظاهر خودتون اهمیتی بدین.

اگه این ویژگیا رو دارین، باید بدونین که شما عاشق شدین؛ پس اعتراف کنین! 


دسته‌ها: آموزشی